Vážení čtenáři, vzhledem k přechodu naší knihovny na nový výpůjční systém, můžete ve svém e-mailu najít zprávy, které Vám zaslal sám systém. Jedná se o upozornění na blížící se termín vrácení výpůjček nebo přímo upomínky, na kterých není uveden poplatek za upomínku. Takto zaslané upomínky budeme do konce května promíjet. Pokud Vám však přijde upomínka s uvedenou částkou, bude třeba ji uhradit, tu posíláme přímo my.

Myslíme si, že nový systém, i když přísnější, napomůže rychlejšímu oběhu knih mezi čtenáři a povede k vaší spokojenosti s našimi službami.

Také budete mít možná problém se vstupem do svého čtenářského konta na webu. Přijďte prosím za námi do knihovny, dáme Vám nové přihlašovací údaje a vysvětlíme podrobnosti.