S novým kalendářním rokem začnou někteří naši studenti z řad seniorů již čtvrtý semestr. Pokud by se chtěl někdo další připojit ke studiu, stačí vyplnit přihlášku. Jediná podmínka je –  být důchodcem (seniorem nebo invalidním důchodcem bez ohledu na věk). Studenti si tentokrát vybrali témata: Klenoty barokního sochařství v českých zemích a Barokní architektura v Čechách. Pokud se Vám některé z nabízených témat líbí, neváhejte a přijďte si pro přihlášku ke studiu k nám do knihovny, do informačního centra nebo k paní Marii Štanglerové, která je tutorem našeho konzultačního střediska. Vyplněné přihlášky přijímáme do 20. prosince 2019.

Bližší informace získáte: m.stanglerova@seznam.cz , tel. 736 101 151 (Marie Štanglerová), případně: knihovna.jablonne@gmail.com, 464 600 759 (knihovna)