Přijďte aktivovat svůj mozek, vyzkoušet si, jak reaguje na různé podněty a cvičení. Každý pracuje sám za sebe, žádné výsledky se nezveřejňují ani neporovnávají. Lekce mozkového joggingu je vhodná pro každého bez rozdílu věku, ať chodil na trénování paměti nebo ne. Na podzim jsme pro vás připravili dvě samostatné lekce, každá bude věnována jednomu tématu (např. cestování po ČR nebo po světě, metody čtení, žonglování se šátky). Lekce povede trenérka paměti III. stupně certifikovaná u České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging Martina Wilhelmová.

Na lekce je nutné se předem přihlásit. (Osobně v knihovně, telefonicky: 464 600 759, 775 334 932, mailem: knihovna.jablonne@gmail.com, knihovnajab@zamberk.alberon.cz ).

Lekce se uskuteční při minimálním počtu deseti účastníků.

Těšíme se na vás v úterý 22. září a 3. listopadu vždy v 17 hodin. Vstupné 50,- Kč.