Knihovny mohou zůstat během nouzového stavu (i po 14. 10.) v provozu. Máme pro vás otevřeno v obvyklých výpůjčních dobách.

Abychom vám mohly poskytovat služby i nadále, je nezbytné, abyste všichni důsledně dodržovali pravidla 3R (roušky zakrývající ústa i nos, povinná dezinfekce rukou, rozestupy 2 metry od knihovnic a ostatních návštěvníků).

V případě, že onemocníte (jakékoliv respirační onemocnění), máte nařízenou karanténu či izolaci, odložte návštěvu knihovny a vše neodkladné s námi řešte prostřednictvím telefonu či e-mailu.

Nadále poskytujeme bezkontaktní donáškovou službu pro seniory či zdravotně handicapované.

V půjčovnách se zdržte jen po dobu nezbytně nutnou.

Stále můžete využívat „rezervaci z regálu“ (knih, časopisů, audioknih a her). Buď přes on-line katalog, nebo napište e-mail, SMS, či zatelefonujte. My vám knihy připravíme a vy si je jen u výpůjčního pultu vyzvednete.

Jsme tu pro vás.

Vaše knihovnice