Chybí vám knihy? Nemáte co číst? Vyberte si knihy, časopisy, CD nebo hry a my vám je přivezeme. V současné době nabízíme našim čtenářům rozvážkovou/donáškovou službu, která je bezplatná a určena pro všechny registrované čtenáře.

• Objednejte si knihy:
  • v on-line katalogu knihovny, přes svoje čtenářské konto. Pokud ještě nemáte heslo ke svému čtenářskému kontu, ozvěte se. V katalogu si vyberete knihy, které jsou označené jako dostupné (tzn. nejsou vypůjčené nebo rezervované) a kliknete na rezervovat.
  • Pokud se s počítačem nekamarádíte, poproste někoho z rodiny, aby Vám pomohl. Nebo nám zavolejte, sdělte počet knih, časopisů, CD, případně žánr a my vám je připravíme – už vás trochu známe a víme, co si půjčujete 🙂 Naše telefonní čísla: 464 600 759 – pevná linka, 775 334 932 – mobil – volání a SMS,
  • e-mail: knihovna.jablonne@gmail.com nebo knihovnajab@zamberk.alberon.cz
  • my ověříme dostupnost objednaných titulů a připravíme balíček
  • v domluvený čas vám doručíme knihy na uvedenou adresu
  • knihovnice zazvoní a vyčká v bezpečné vzdálenosti na vyzvednutí
  • zatím není možné vracet přečtené knihy ani uhrazovat poplatky
  • službu zajišťují zaměstnanci knihovny.

Rozvážka bude probíhat ve čtvrtek od 9:00 do 11:00 a od 14:00 do 16:30 hodin, (případně dle domluvy), a to na území města Jablonné nad Orlicí.

Všechny výpůjčky jsou prodlouženy do 28. ledna 2021.