Pořizování fotodokumentace
V průběhu akcí pořádaných městskou knihovnou jsou pořizovány fotografie či videozáznamy, které mohou být zveřejněny na webových nebo facebookových stránkách knihovny, případně v Jablonském zpravodaji. Nesouhlasíte-li s fotografováním vaší osoby, sdělte nám to před začátkem akce.
Návštěvník akce se účastní na vlastní odpovědnost a odpovídá za veškerou škodu, kterou způsobí. Za děti do 15 let odpovídají jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Vstup na akce je na vlastní nebezpečí.

Putování Českem

Putování Českem – beseda s promítáním s Liborem Kačírkem Středa 6. listopadu v 17.30 hodin v malém sále kina. Pokud si chcete rezervovat místo, pište na knihovna.jablonne@gmail.com nebo volejte, pište SMS: 775 334 932 nebo se stavte v knihovně. My se moc těšíme, a co vy?

Dinosauří herna

Posted in Besedy, Pozvánky | Leave a comment

Jarní herna pro děti všech věkových kategorií

Noc s Andersenem 2024