Pořizování fotodokumentace
V průběhu akcí pořádaných městskou knihovnou jsou pořizovány fotografie či videozáznamy, které mohou být zveřejněny na webových nebo facebookových stránkách knihovny, případně v Jablonském zpravodaji. Nesouhlasíte-li s fotografováním vaší osoby, sdělte nám to před začátkem akce.
Návštěvník akce se účastní na vlastní odpovědnost a odpovídá za veškerou škodu, kterou způsobí. Za děti do 15 let odpovídají jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Vstup na akce je na vlastní nebezpečí.

Den (znovu)otevřených dveří

Milí čtenáři, rekonstrukce oddělení pro dospělé spěje ke svému konci a my vás zveme na den (znovu)otevřených dveří. Přijít podívat se můžete v pátek 2. prosince od 15 do 17 hodin. Od úterý 6. prosince se budeme potkávat v běžné výpůční době. Těšíme se na vás.  

Posted in Nezařazené, Pozvánky | Leave a comment

Černá hodinka 2022

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Pozvánka na besedu Ománem na kole s Radomírem Čížkem

Šumperský cestovatel a dálkový cyklista Radomír Čížek se podělí o zážitky z 1500 km dlouhé sólo výpravy napříč sultanátem Omán. Povypráví o úžasně pohostinných lidech, tichu na pustoprázdných cestách uprostřed hlubokých kaňonů, dřině při strmých stoupáních, frustraci při jízdě v písku, euforii uprostřed pouště, kráse palmových hájů, ale také jak chutná velbloudí maso, jak se […]

Posted in Besedy, Pozvánky | Leave a comment

Kontrasty Keni

Kvůli pandemii jsme plánovanou besedu dvakrát odložili, tentokrát to snad již vyjde. Přijďte si poslechnout spisovatelku, cestovatelku a bývalou dobrovolnici Hanu Hindrákovou o cestách do Keni. Po besedě si můžete zakoupit autorčiny knihy i šperky vyrobené v chudinských čtvrtích. Neděle 6. března v 17 hodin, v malém sále kina, vstupné dobrovolné, za dodržování platných hygienických […]

Posted in Pozvánky | Leave a comment