Pořizování fotodokumentace
V průběhu akcí pořádaných městskou knihovnou jsou pořizovány fotografie či videozáznamy, které mohou být zveřejněny na webových nebo facebookových stránkách knihovny, případně v Jablonském zpravodaji. Nesouhlasíte-li s fotografováním vaší osoby, sdělte nám to před začátkem akce.
Návštěvník akce se účastní na vlastní odpovědnost a odpovídá za veškerou škodu, kterou způsobí. Za děti do 15 let odpovídají jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Vstup na akce je na vlastní nebezpečí.

Prodej vyřazených knih

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Autorské čtení spojené s besedou o životě skutečné finanční stráže

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Českoslovenští letci v RAF

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Kino našich babiček potřetí

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Rumunsko

Cestovatelská přednáška Davida Hainalla – Rumunsko – hory a hluboká údolí, mamaliga a skvělí lidé Putování rumunskými horami patří dodnes mezi nezapomenutelné zážitky. Často se člověk vydává proti toku času a najednou se ocitá uprostřed horských luk plných ovcí a pastevců, kteří zde žijí stejně jako před padesáti nebo dokonce sto lety. Život rumunských pastevců […]

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Den (znovu)otevřených dveří

Milí čtenáři, rekonstrukce oddělení pro dospělé spěje ke svému konci a my vás zveme na den (znovu)otevřených dveří. Přijít podívat se můžete v pátek 2. prosince od 15 do 17 hodin. Od úterý 6. prosince se budeme potkávat v běžné výpůční době. Těšíme se na vás.  

Posted in Nezařazené, Pozvánky | Leave a comment

Černá hodinka 2022

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Pozvánka na besedu Ománem na kole s Radomírem Čížkem

Šumperský cestovatel a dálkový cyklista Radomír Čížek se podělí o zážitky z 1500 km dlouhé sólo výpravy napříč sultanátem Omán. Povypráví o úžasně pohostinných lidech, tichu na pustoprázdných cestách uprostřed hlubokých kaňonů, dřině při strmých stoupáních, frustraci při jízdě v písku, euforii uprostřed pouště, kráse palmových hájů, ale také jak chutná velbloudí maso, jak se […]

Posted in Besedy, Pozvánky | Leave a comment