Aktuality

Den (znovu)otevřených dveří

Milí čtenáři, rekonstrukce oddělení pro dospělé spěje ke svému konci a my vás zveme na den (znovu)otevřených dveří. Přijít podívat se můžete v pátek 2. prosince od 15 do 17 hodin. Od úterý 6. prosince se budeme potkávat v běžné výpůční době. Těšíme se na vás.  

Posted in Nezařazené, Pozvánky | Leave a comment

Černá hodinka 2022

Posted in Pozvánky | Leave a comment

Týden knihoven

Posted in Nezařazené | Leave a comment

Pozvánka na besedu Ománem na kole s Radomírem Čížkem

Šumperský cestovatel a dálkový cyklista Radomír Čížek se podělí o zážitky z 1500 km dlouhé sólo výpravy napříč sultanátem Omán. Povypráví o úžasně pohostinných lidech, tichu na pustoprázdných cestách uprostřed hlubokých kaňonů, dřině při strmých stoupáních, frustraci při jízdě v písku, euforii uprostřed pouště, kráse palmových hájů, ale také jak chutná velbloudí maso, jak se […]

Posted in Besedy, Pozvánky | Leave a comment

Prodej vyřazených knih

Posted in Nezařazené | Leave a comment

Otevíráme 1. září pro čtenáře

Milí čtenáři, ve čtvrtek 1. září otevíráme půjčovnu pro čtenáře. Otevírací doba se vrací k běžnému provozu: pro děti pondělí a středa 13:00 – 17:00, pro dospělé úterý a čtvrtek 9:00 – 11:30 a 13:00 – 18:00 hodin. Doufáme, že se vám zrenovované dětské oddělení bude líbit… a těšíme se ve čtvrtek na viděnou.

Posted in Nezařazené | Leave a comment

VU3V – zimní semestr

Zveme všechny zájemce z řad seniorů ke studiu na Virtuální  Univerzitě třetího věku.  Noví zájemci si mohou vyzvednout přihlášku v kanceláři knihovny nebo v informačním centru. Bližší informace vám poskytne tutorka Iva Jandová.

Posted in Nezařazené | Leave a comment

Otevírací doba o prázdninách

Posted in Nezařazené | Leave a comment

VU3V – Promoce

Studenti z VU3V v Jablonném měli první promoci Již 22 studentů z našeho konzultačního střediska zvládlo úspěšně absolvovat 6 semestrů VU3V, což byla podmínka pro získání Osvědčení o absolutoriu. Promoce se konala v Praze na České zemědělské univerzitě a čtyři naši studenti zažili tuto slavnostní atmosféru. Všichni ostatní studenti oslavili svůj úspěch v restauraci U Černého medvěda, kde získali z rukou […]

Posted in Nezařazené | Leave a comment

Sběr starých nepotřebných mobilů pokračuje

Děkujeme všem, kteří do knihovny přinesli starý nepotřebný mobilní telefon, tablet nebo nabíječku a udělali tak něco pro přírodu a druhé. Za oba roky, kdy jsme se sběru zúčastnili, jsme společně například uspořili 3319 litrů pitné vody. Ve sběru mobilů budeme pokračovat, můžete je nosit do knihovny v průběhu celého roku. DĚKUJEME!!!

Posted in Nezařazené | Leave a comment